Instalcompact-service sp. z o.o.

Firma Instalcompact-service Sp. z o.o. jest jednym z liderów branży serwisowej urządzeń infrastruktury technicznej obiektów.
Do tej pory serwisowaliśmy kilkanaście tysięcy urządzeń na terenie Polski w zakresie interwencyjnym, zaczynając od napraw, aż po kompleksową opiekę i stałą konserwację następujących urządzeń:

Ponad 35 lat doświadczenia, umożliwiło nam opracowywanie najwyższych standardów świadczonych przez nas usług, które obejmują: konserwację, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawy interwencyjne, przeglądy, a także przygotowanie projektów, dobór i produkcję instalacji w tym m.in. pompowni pożarowych, instalacji hydrantowych, tryskaczowych i wielu innych.

Praktyczna i merytoryczna wiedza sprawia, że jesteśmy w stanie zachować najwyższą precyzję oraz profesjonalizm przy wykonywaniu naszych usług. Zapewniamy, że do każdego zlecenia przystępujemy odpowiednio przygotowani zarówno pod względem merytorycznym, jak i technicznym. Korzystamy z narzędzi najnowszej generacji, na co dowodem jest fakt stosowania najbardziej wydajnej metody wykrywania powstających problemów, a także diagnostyki rozmaitych urządzeń (termowizja).

Potwierdzeniem naszego ogromnego profesjonalizmu są liczne certyfikaty oraz autoryzacje renomowanych producentów sprzętu, który wykorzystujemy na co dzień. Jako jedni z nielicznych możemy pochwalić się certyfikacją serwisową innowacyjnego zintegrowanego Systemu Zarządzania Budynkiem GEMOS.

Instalcompact-service świadczy usługi serwisu infrastruktury technicznej.

Obsługujemy w sposób kompleksowy wielkopowierzchniowe obiekty handlowe, magazynowe, biurowe, a także produkcyjno-przemysłowe. W szczególności znajdujące się w nich hydrofornie, systemy ppoż. pod względem mechaniki jaki i automatyki sterowania, stacje uzdatniania wody, itp.

Zaufało nam ponad 900 Użytkowników urządzeń, podpisując z nami umowy stałej współpracy.

Referencje